Stil

Gardrobunda Beyaza yer aç

Renk, eski çağlardan günümüze kadar farklı anlam ve kullanım alanlarıyla hayatımızda yer alıyor. Renklerin görsel etkileme gücü duygular ile birleşerek iletişimde insanlara yeni ifade yolları sağlamak açısından oldukça önemli bir yer tutar-ken, karamsar düşünceler ya da renkli kişilikler gibi duygu ve karakter analizlerine kadar aslında hayatımızın tam da ortasında yer alıyor.
Gardrobunda beyaza yer aç
Beyaz, yazı en sıcak haliyle yaşadığımız bu günlerde güneşi geri yansıtan özelliğiyle en çok kullanılan renklerden biridir. Yıllardan beri sadeliğin ana rengi olarak moda dünyasına sunulurken, birleştiği her modelde karakterini belirgin ölçü-de ortaya koyuyor. Zaman zaman asi kesimlerin hâkim olduğu tasarımlarla sıra dışı sade stilini temsil eden beyazlar, bunun yanı sıra feminen çizgisini korumak isteyenler için de vazgeçilmez bir renk.

Sade mi, gösterişli mi?

Beyaz genel olarak sadelikle özdeşleştirilse de, bir anda göz dolduran bir şıklığa dönüşebilir. Baştan aşağı beyaz kombinler ve görünümü tamamlayacak gümüş ya da altın pırıltısında aksesuarlar sade şıklığı yakalamak için en rahat kullanımlardan biri olacaktır. Kısacası beyaz için cesur bir duruş ve aynı zamanda havalı bir görünümün çabasız şıklık temsili denilebilir.
Sade Mi Gösterişli mi? Sade Mi Gösterişli mi?
Beyaz rengi hemen hemen tüm parçalarda bulabilmek ve kullanmak mümkün. Beyaz kot ya da kumaş takımlar, pantolon, elbise, tişört gibi majör parçalar be-yaz çerçeveli güneş gözlüğü, bot, çanta aksesuarlarıyla tek renk trendini taçlandıracaktır.
Sadece basic modellerde değil, dantel elbiselerde de oldukça göz dolduran beyaz, özellikle keten kumaş ile birleştiğinde rahat, sade ve şık terimlerinin tam karşılığı olmaya hazır. Ayrıca rengin belki de en önemli özelliği, hemen hemen her renk ile dengeli bir uyum yakalayabilmesi.
Sade Mi Gösterişli mi? Sade Mi Gösterişli mi?
Saflığın, yeni başlangıçların, güvenin ve tabi ki trendin rengi olan beyaza bir de Xint tasarımcılarının gözünden bakmaya ne dersiniz?

Alışveriş İçin Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu