Stil

Tazelen, yenilen, gülümse!!

Radarımızdaki Renkler Daha Elegan, Daha Doğadan!

Rahat ve konforlu çizgilerle geçirdiğimiz bir yıldan sonra yeni yazı karşılarken yenilenme isteği en olması gereken. Gündelik rutin yaşam stili devam etse de güneşin ilk ışıklarını aldığımız şu günlerde renklerin koleksiyonlardaki etkisi sıradanlığa başkaldırı niteliğinde.
En aydınlık mevsimi karşılarken moda dünyası da bir o kadar umut vaat eden aydınlık ve canlı renklerle giriş yaptı. Doğanın denizinden, gökyüzünden, güneşinden, meyve ve sebzelerin tonlarından ilham alan koleksiyonlar, zaman zaman düz, bazen vintage bazen de modern çizgilerle yorumlanıyor. Bu renkli ve hacimli siluetler yorumlanırken bizler için oldukça iştah kabartıcı olması kaçınılmazdı.
Tazelen Yenilen Gülümse Tazelen Yenilen Gülümse Tazelen Yenilen Gülümse
Pandemi kısıtlamalarının akabinde bulutsuz bir gökyüzü görme hissiyatı en parlak ve umut veren mavi tonunu yorumladı. Tona ton kombinleri takip eden ayakkabı çanta ve diğer aksesuar seçenekleri de renklerden payına düşen tonlarla ihtişamlandı. Tabiri caizse rahat bir nefes aldık.
Tazelen Yenilen Tazelen Yenilen Tazelen Yenilen
Tazelen Yenilen Tazelen Yenilen Tazelen Yenilen

Bu Yaz Bal Kabağı Tonlarını Çok Seviyoruz!

İlkbahar yaz renklerinin favorisi turuncu, yapaylıktan uzaklaşarak balkabağına bürünüyor. Naturel tonların baskınlığı bu iştah kabartan renk, pas rengini alarak etkisini daha elegan ve daha doğadan bir havada sunuyor.
Tazelen Yenilen Tazelen Yenilen Tazelen Yenilen
İlkbahar ve yaz mevsimin en gözde bir diğer iki rengi pembe ve yeşiller koleksiyonlardaki alışılagelmiş neon etkisini yitirerek daha dingin tonlara dönüşüyor. Feminenlikte kararlı olan pembe neşe artırıcı bir kimlikte 2021 yazında anlam güçlendiriyor. Ceket Pantolon birlikteliklerinde ya da tek parçalarda sonuna kadar pembenin tadını çıkarmam mümkün.
Tazelen Yenilen Tazelen Yenilen Tazelen Yenilen
2021 İlkbahar / Yaz modası renk trendlerini keşfedin ve sezonun öne çıkan renklerini şimdiden radarınıza alın. Her mevsim gibi bu yazın da en güzel halini yaşamanı dileriz..
Tazelen Yenilen Gülümse Tazelen Yenilen Gülümse Tazelen Yenilen Gülümse

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu